Héliové balónky

Čeká Vás mimořádná rodinná oslava či promoční párty? Chystáte překvapení pro své nejbližší? Chcete udělat radost dětem na dětské narozeninové oslavě nebo potěšit své přátele na jejich svatbě? Oživte mimořádnou společenskou událost barevnými heliovými balonky ze sady Hélium Balloon Time a vytvořte si tak neopakovatelnou a jedinečnou vzpomínku na chvíle se svými nejbližšími.

Balonky vždy byly, jsou a budou považovány za slavnostní a nepostradatelnou dekoraci na každé oslavě či velké rodinné události. Většina z nás má balonky spojené s veselím a dobrou náladou, milou společností a slavnostní atmosférou. Balonky jsou nejen krásnou dekorací, ale také nevyčerpatelným zdrojem zábavy, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. A jejich získání je tak jednoduché! S heliouvou sadou Hellium Balloon Time si nyní můžete vytvořit mimořádné místo kdekoliv a kdykoliv během několika minut!

Co všechno heliová sada Helium Balloon Time obsahuje? Kromě heliové bomby s obsahem 28,3 l helia uvnitř najdete také 30 pestrobarevných balonků a stužky na jejich zavázání. Samotné naplňování balonků heliem je pak nesmírně snadné a může se stát také zábavným zpestřením, zvláště pak pro děti.

Plnění samotných balonků je velice jednoduché. Po rozbalení heliové bomby si vyberete balonek, který chcete heliem naplnit, nasadíte ho na gumový ventil, který vede z heliové bomby a poté kolečkem po straně ventilu uvolníte hélium. Aby se zabránilo samovolnému úniku hélia ještě před tím, než budete plně připraveni balonek naplnit, hélium začne z bomby proudit až ve chvíli, kdy jemným pohybem stlačíte gumový ventil směrem k zemi. V tu chvíli se pak balonek začne plnit. Až dosáhnete požadované velikosti balonku, uvolníte tlak vyvíjený na ventil a ventil se sám srovná do vodorovné polohy. V tu chvíli přestane helium do balonku proudit a Vy jej můžete pohodlně vyjmou a zavázat. Velice jednoduché! S heliovou sadou Helium Balloon Time si tak můžete vytvořit jedinečné chvíle i vzpomínky se svými nejmilejšími třeba právě z pohodlí Vašeho domova.