Návod k použití

Nafukování balonků se sadou Balloon Time je tak jednoduché, že Vám s ním mohou pomoci i Vaše děti. Jediné, co k nafukovaní balonků budete potřebovat je:

  • balonková sada Balloon Time
  • malé nůžky

 

Krok jedna:
V horní části sady naleznete označení "PULL". Zatáhnutím za perforovaný pásek oddělíte vrchní část krabice a vytvoříte tak odklápěcí víko, do něhož pak můžete pohodlně vysypat všechny balonky pro snadnější manipulaci.


Krok dva:
Na heliové sadě naleznete zelený ventil. Otočením ventilu proti směru hodinových ručiček připravíte helium k plnění balonků.


Krok tři:  
Uchopte balonek a nasaďte jej na plnicí trysku tak, aby bylo hrdlo balonku dobře utěsněné a zabránilo se tak nechtěnému unikání hélia. Konec balonku na trysce pak uchopte mezi palec a ukazováček. Jemným stlačením trysky směrem dolů pak spustíte plnění balonků. Balonky nafukujte do průměru 23 cm.


Krok čtyři:
Při dosáhnutí požadovaného rozměru balonků uvolněte tlak na trysce a balonek stáhněte z trysky. Balonek přitom pevně držte, aby nedocházelo k unikání hélia.


Krok pět:  
Nafouknutý balonek dobře zauzlujte a konec převažte provázkem libovolné délky. Provázek Vám umožní jednoduchou manipulaci s balonkem a zároveň prodlouží životnost nafouknutého balonku.


Krok šest:
Po nafouknutí požadovaného množství balonků otočte zeleným ventilem po směru hodinových ručiček, helium tak opět znovu utěsníte v nádobě. Zbývající hélium i balonky tak můžete uschovat na další párty.